::Pismo święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: SKLEPIK

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 listopada 2019

1.Dzisiaj obchodzimy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tegoroczna pomoc jest skierowana do Sudanu Południowego. W związku z tym przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na ten cel. Szczegóły znajdziemy na plakacie przed kościołem.

2.Jutro , w poniedziałek , z racji święta kancelaria parafialna nie będzie czynna.

3.W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na utrzymanie naszego diecezjalnego Seminarium Duchownego.

4.Studentów i młodzież pracującą do 30 r. życia zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 19.00. Temat spotkania: "Pięć języków miłości"

5.Naszych Parafian zachęcamy do wzięcia udziału w akcji:"Polak z sercem". W dwie kolejne niedziele - 17 i 24 listopada, można przynieść przed kościół murowany różne artykuły spożywcze, chemiczne, szkolne, które zostaną przekazane rodakom na wschodzie. Bliższe informacje są zamieszczone na tablicy ogłoszeń.

6.Kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie we wtorek, 12.11 o godz. 19.00 w sali teatralnej.

7.Rodziny z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej zapraszamy na Mszę Św. i spotkanie formacyjnew przyszłą niedzielę na godz. godz. 16.00.

8.W najbliższym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia :

- w poniedziałek - Św. Marcina z Tours, Biskupa

- we wtorek - Św. Jozafata - Biskupa i Męczennika

- w środę - Św. Benedykta , Jana , Mateusza , Izaaka i Krystyna - pierwszych męczenników Polski

- w sobotę - Najśw. Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia