::Pismo święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: CARITAS
:: SKLEPIK

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA15 pażdziernika 2017

1.Dzisiaj we wszystkich kościołach odbywa sie liczenie wiernych uczestniczących we Mszy Świętej oraz przystępujących do komunii.

2.Rodziny z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej zapraszamy na Mszę Św. i spotkanie formacyjne dzisiaj na godz. godz. 16.00.

3.Jak zostało to zasygnalizowane w ubiegłą niedzielę, przed kościołem zbieramy podpisy pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą " Zatrzymaj Aborcję". Ma to na celu eliminację z polskiego prawa zapisu zezwalającego na zabijanie dzieci z przyczyn eugenicznych. Aby się podpisać potrzebny jest nr pesel.

4.Za tydzień będziemy przeżywać niedzielę misyjną i rozpocznie się tydzień misyjny. Ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na misje

5.W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na modlitwę wypominkową za naszych zmarłych. Wypominki jednorazowe będziemy czytali w czasie nabożeństw w miesiącu listopadzie. Wypominki roczne natomiast, przez cały rok po Mszach Świętych niedzielnych, co drugą niedzielę.

6.Zachęcamy do śpiewania w naszym Chórze Parafialnym. Informacje i zapisy u P. Organisty.

7.W najbliższym tygodniu przeżywamy następujące obchody liturgiczne:

w poniedziałek - Św. Jadwigi Śląskiej;

we wtorek - Św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika;