::Pismo święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: CARITAS
:: SKLEPIK

II Niedziela Wielkiego Postu

1.Dzisiaj obchodzimy kolejny Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Jest to tak zwana niedziela "Ad Gentes". Tym razem obchodom towarzyszy hasło: "Misjonarze Mocą Ducha ". Po każdej Mszy świętej będzie prowadzona zbiórka do puszek na cele misyjne. Bóg zapłać za złożone na ten cel ofiary. Możemy także wysłać specjalny SMS. Plakat informujący o tym został umieszczony o gablotce przed kościołem.

2.Przypominamy o dzisiejszej Mszy Św. o godz. 16.00 - specjalnie odprawianej dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

3.Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godzinie 17.15, a Gorzkie Żale w niedziele, także o godzinie 17.15.

4.Wspólnota "Rodzin Szensztackich" zaprasza na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy , na nocne czuwanie modlitewne.Wyjazd jest planowany w sobotę 30 marca o godz.12.00 w południe.Powrót w niedzielę 31 marca ok. godz. 8.00 rano. Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich , a szczególnie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.Szczegółowy plan pielgrzymki został wywieszony w gablocie przed kościołem. Dodatkowe , szczegółowe informacje , można uzyskać pod numerem tel. 796 059 929.Na pielgrzymkę można zapisywać się w zakrystii . Wyjazd jest bezpłatny.Wyżywienie we własnym zakresie .

5.W sklepiku parafialnym są do nabycia świece "CARITAS" na stół wielkanocny.

6.We wtorek -19 marca- będziemy przeżywać Uroczystość Św. Józefa , Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.