::Pismo święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: CARITAS
:: SKLEPIK

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12 listopada 2017

1.Dzisiaj obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tegoroczne Hasło brzmi : "Ocalmy Chrześcijan Na Bliskim Wschodzie". W związku z tym przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na ten cel. Jest także możliwość wysłania charytatywnego sms-a. Szczegóły znajdziemy na plakacie przed kościołem.

3.W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na utrzymanie naszego diecezjalnego Seminarium Duchownego.

4.Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na kolejne spotkanie - w czwartek o godz. 19.00.

5.W przyszłą niedzielę - 19 listopada - będą zebrania dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Grupę pierwszą czyli klasy : 3c , 3d , 3e , 3f , 3g , 3 h ze Sz. P. nr 28 zapraszamy na Mszę o godz. 10.00 , natomiast klasy : 3a i 3b ze Sz. P. nr 28 oraz Sz. P. nr 52 zapraszamy na Mszę o godz. 16.00.

6.W najbliższym tygodniu przypadają następujące wspomnienia :

-w poniedziałek - Św. Benedykta , Jana , Mateusza , Izaaka i Krystyna - pierwszych męczenników Polski

-w czwartek - Najśw. Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia

-w piątek - Św. Elżbiety Węgierskiej, Zakonnicy,

-w sobotę - Bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy,

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Łukasz Adam Ziółkowski - kawaler z par. tut.

Ilona Anna Walczak - panna z par. tut.

Zapowiedź pierwsza.

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić tutejszym duszpasterzom.