1. Jutro – w poniedziałek – 6 stycznia będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w naszym kościele zostaną odprawione w porządku niedzielnym. Ofiary z tacy zostaną przeznaczone na Misje.
  2. Przypominamy , że także jutro, Mszą Św. o godz. 13.00 rozpoczną się w naszej parafii 33 dniowe rekolekcje przygotowujące nas do Aktu Ofiarowania siebie Jezusowi Chrystusowi przez Maryję według Św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Plan spotkań został umieszczony na tablicy ogłoszeń przed kościołem. Regulamin rekolekcji i wszelkie szczegółowe informacje o tym dziele znajdziemy na stronie: niewolnicyzmilosci.pl
  3. Zapraszamy do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Króli , który jest organizowany jutro w naszej dzielnicy. Szczegóły i wszelkie informacje o tym wydarzeniu znajdziemy na plakacie w gablocie przed kościołem.
  4. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy we wtorek 7.01 na godz. 19.00. Proszę o przyniesienie indeksów.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego. Kończy ono oficjalny czas Bożego Narodzenia w liturgii. Jednak zwyczajowo przedłużamy go do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego.

 

Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

WTOREK – 7 stycznia:

Kołowa,

Obwodowa,

Olgierda 44

ŚRODA – 8 stycznia

Gościeradowska

CZWARTEK – 9 stycznia:

Złotopolska 2,5,7,13

Chyrowska

PIĄTEK – 10 stycznia:

Złotopolska 10,11

PONIEDZIAŁEK – 13 stycznia

Złotopolska 15

Lusińska

Wizytę rozpoczynamy o godzinie 17.00

Pytania i uwagi związane z „kolędą” proszę kierować

do ks. Artura osobiście lub e-mailem: artsza73@gmail.com