Deklaracja zgłoszeniowa do przygotowania w Pierwszym pełnym uczestnictwie w Eucharystii 2024/25*

Dzieci z SP 28 swoją uroczystość będą miały – 11.05.2025 r., natomiast dzieci z SP 398 – 18.05.2025 r.

Prosimy o wypełnienie deklaracji najpóźniej do końca czerwca. Wtedy w lipcu zostaną podzielone grupy oraz podane godziny uroczystości.

Kalendarium (zostanie zamieszczone w wakacje oraz podane na spotkaniu we wrześniu)

*Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych na potrzeby Parafii Św. Wincentego a Paulo w Warszawie duszpasterz tejże parafii. We wszelkich sprawa związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez parafię można skontaktować się z kapłanem dostępnym pod adresem e- mail: kancelaria@parafiawincentegoapaulo.pl. Przetwarzamy Państwa dane osobowe jako parafia w celu świadczenia usługi duszpasterskiej, na jaką się Państwo decydujecie oraz w celu sprawnego kontaktu. Nie udostępniamy nikomu Państwa danych osobowych.