Duszpasterze

Kapłani aktualnie posługujący w parafii św. Wincentego à Paulo w Warszawie

Ks. prał. Jerzy Gołębiewski

  • urodzony19 kwietnia 1959 r., Zaręby
  • parafia pochodzenia: Zwiastowania NMP, Ojrzanów (archidiecezja warszawska)
  • święcenia kapłańskie2 czerwca 1985 r.
  • proboszcz parafii i dyrektor Cmentarza Bródnowskiego od16.12.2006 r.
  • imieniny: 23 kwietnia

Ks. Wojciech Olędzki

  • urodzony: 17 czerwca 1969 r., Warszawa
  • parafia pochodzenia: Matki Bożej Fatimskiej, Legionowo
  • święcenia kapłańskie27 maja 1995 r.
  • wikariusz parafii od: 26.08.2012 r.
  • imieniny: 23 kwietnia

Ks. Dariusz Zając

  • urodzony: 29.09.1976 r., Radzyń Podl.
  • parafia pochodzenia: Opieki NMP, Przegaliny Duże (diec. siedlecka)
  • święcenia kapłańskie14 czerwca 2003 r.
  • wikariusz parafii od: 25.08.2019 r.
  • imieniny: 19 grudnia

Ks. Kamil Prus

  • urodzony: 07.05.1986 r., Mińsk Mazowiecki
  • parafia pochodzenia: Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM, Stanisławów
  • święcenia kapłańskie11 czerwca 2011 r.
  • wikariusz parafii od: 26.08.2021 r.
  • imieniny: 14 lipca

Kapelani Cmentarza

Ks. Jakub Bieliński

Ks. Wiesław Wyszyński

Ks. Mariusz Włodkowski

Rezydent:

Ks. kan. Henryk Zielak

Mieszkający na terenie:

Ks. Wojciech Pieniak

 

Księża poprzednio posługujący:

Proboszczowie:

Ks. Stanisław Markowski, 22.06.1994 –19.12.2006
Ks. Stanisław Hermanowicz, 23.01.1972 – 22.06.1994
Ks. Franciszek Włodarczyk, 15.11.1962 –1971
Ks. Tadeusz Majchrzak, 01.09.1953 –16.10.1962
Ks. Zdzisław Waś, 01.09.1952 – 01.09.1953
Administratorzy:
Ks. Wiesław Osmólski, 1971– 23.01.1972
Ks. Kazimierz Fertak, 16.10.1962 –15.11.1962
Ks. Zdzisław Waś, 01.03.1947 – 01.09.1952
Wikariusze: 
Ks. Artur Szajko, 11.03.2016 – 20.08.2021
Ks. Wojciech Pieniak, 23.05.2010 – 25.08.2019
Ks. Krzysztof Abramowski, 23.08.2009 –11.03.2016
Ks. Zbigniew Szymański, 28.08.2011– 26.08.2012
Ks. Krzysztof Zbigniew Kulbat, 18.12.2006 – 28.08.2011
Ks. Dariusz Niewęgłowski, 01.07.2006 – 29.08.2010
Ks. Paweł Zieliński, 03.07.2004 –17.05.2010
Ks. Tomasz Kazimierczuk, 30.06.2000 – 29.08.2009
Ks. Piotr Figauzer, 20.06.2003 – 01.07.2006
Ks. Zdzisław Konkol, 28.10.1999 – 31.07.2004
Ks. Janusz Krzyżewski, 01.07.1999 – 24.06.2004
Ks. Józef Kowalczuk, 28.06.1996 – 01.10.2003
Ks. Robert Marek Pawlak, 25.06.1999 – 20.06.2000
Ks. Adam Kurowski, 01.08.1998 – 01.07.1999
Ks. Dariusz Walicki, 30.06.1994 – 01.07.1999
Ks. Piotr Milewski, 28.06.1997 – 27.08.1998
Ks. Ryszard Dobosz, 30.06.1994 – 28.06.1997
Ks. Marek Uzdowski, 21.06.1990 – 28.06.1996
Ks. Paweł Waldemar Kaniewski, 19.09.1989 – 22.06.1994
Ks. Andrzej Rusinowski, 03.07.1990 – 22.06.1992
Ks. Jerzy Kaszyński, 21.06.1990 – 23.01.1991
Ks. Stanisław Jerzy Wawrzyniak, 15.06.1988 – 21.06.1990
Ks. Stanisław Dujka, 20.05.1978 –15.09.1989
Ks. Jerzy Panek, 13.06.1984 –15.06.1988
Ks. Wojciech Zdziebłowski, 25.05.1979 –13.06.1984
Ks. Czesław Wróbel, 28.05.1977 – 25.05.1979
Ks. Stanisław Kołodziejski, 22.06.1974 – 28.05.1977
Ks. Kazimierz Fertak, 01.09.1956 –15.02.1962
Ks. Kazimierz Zieliński, do 05.08.1958
Ks. Leon Pawlina, 1953 –1956
Kapelani Cmentarza:
Ks. Marek Gąsiorek, 26.08.2016 – 27.08.2020
Ks. Wojciech Wojno, 26.08.2015 – 27.08.2020
Ks. Łukasz Król, 27.08.2014 – 26.08.2016
Ks. Henryk Zielak, 19.06.2006 – 26.08.2016
Ks. Józef Płudowski, 18.07.1978 – 22.11.2001
Ks. Janusz Kremer, 01.07.1999 – 09.09.1999
Ks. Józef Kowalczuk, 05.02.1994 – 28.06.1996
Ks. Janusz Kremer, 30.06.1993 – 30.09.1993
Ks. Marian Godlewski, 12.06.1982 – 31.12.1989
Ks. Mirosław Rółkowski, 16.11.1985 – 23.09.1988
Ks. Wiesław Osmólski, 24.11.1970 – 21.09.1974
Ks. Michał Chojecki, 25.10.1961– b.d.