1. Dzisiaj na Mszy o godz. 10.00 będziemy się modlić w intencji Ks. Dariusza z racji jego imienin . Solenizantowi składamy najserdeczniejsze życzenia Wielu Łask za pośrednictwem Maryi i Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień kapłańskiej posługi.

  1.  W piątek – w Wigilię Narodzenia Pańskiego – nie będzie wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00.

  1. W sobotę – 25 grudnia, będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Pańskiego.  Pasterkę odprawimy o godzinie 0.00 (o północy). Taca z Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

Msze Święte zostaną odprawione w porządku niedzielnym, ale od godziny 8.30. Nie będzie Mszy o godzinie 7.00 .


  1. W tak zwany drugi dzień świąt, w niedzielę – 26 grudnia, obchodzimy Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Taca z drugiego dnia świąt zostanie przeznaczona na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.

  1. Świece i kalendarze na przyszły rok – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom Caritas – możemy nabywać w naszym sklepiku parafialnym. Jest także dostępne sianko i opłatki wigilijne.

  2. Latem będą organizowane  kolonie  dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Wyjazd odbędzie się od  03.07-12.07. 2022 r. do Murzasichla. Koszt wypoczynku – 800 zł .Zapisywać się można do końca grudnia. Bliższe informacje zainteresowani uzyskają u ks. Dariusza.


  1. Tradycyjny Opłatek Dla Grup Parafialnych ze względów epidemicznych odbędzie się w tym roku wyjątkowo, w styczniu.