1.Jutro, z racji pierwszego poniedziałku miesiąca, Msza Św. o godz.18.00 będzie odprawiona jako zbiorowa za zmarłych.

2.W najbliższy czwartek – 6 stycznia – będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte zostaną odprawione w porządku niedzielnym . Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej z nich.

Taca z tego dnia jest przeznaczona na Misje.

3 . W piątek – przypada pierwszy piątek miesiąca – od godz.17.30 będzie możliwość spowiedzi.

4.Następna niedziela to już Święto Chrztu Pańskiego.

5.Zachęcamy do wypełniania i przynoszenia do kancelarii lub zakrystii ankiet synodalnych. Możemy je pobrać ze stron internetowych : naszej parafii lub diecezji warszawsko-praskiej.

6.Tak jak już zapowiadaliśmy , w tym roku ze względu na panującą pandemię nie możemy Was odwiedzić w Waszych domach podczas tradycyjnej wizyty duszpasterskiej .

Natomiast, w to miejsce pragniemy zaproponować inną formę  tzw. KOLĘDY.

Począwszy od poniedziałku – 3 stycznia – w kolejne dni miesiąca zapraszamy do naszej świątyni  na godz.19.00  mieszkańców poszczególnych ulic.

Specjalnie dla Was i w Waszych intencjach będzie sprawowana Msza Święta.

W ten sposób będziemy mogli się spotkać, wspólnie pomodlić i udzielić błogosławieństwa u progu nowego roku. Po powrocie do domu sami  poświęcicie  Wasze mieszkania korzystając z przygotowanych tekstów.

Porządek Mszy Kolędowych 2022

3.01 poniedziałek – Św. Wincentego, Gościeradowska;

4.01 wtorek –      Biruty,  Rogowska, Horodelska, Lidzka, Pińska, Cmentarna, Św. Cecylii, Rzeszowska, Podobna;

5.01  środa – Kołowa, Obwodowa, Olgierda 44;

10.01 poniedziałek – Złotopolska  2, 5, 7, 10, 11;