1.Dzisiejsze Święto kończy oficjalny czas Bożego Narodzenia w liturgii. Jednak zwyczajowo przedłużamy go do 2 lutego, czyli do Święta Ofiarowania Pańskiego.

2.Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na spotkanie po Mszy Św. wieczornej.

3.W tym tygodniu na tzw. „Msze Kolędowe” zapraszamy do naszej świątyni  na godz.19.00  mieszkańców  ulic:

w  poniedziałek 10.01 Złotopolska  2, 5, 7, 10, 11;

we  wtorek 11.01 Złotopolska 13, 15;

w  środę 12.01 Chyrowska, Motycka, Lusińska, Gilarska;

w  czwartek 13.01 Dalanowska;

w  piątek 14.01 Borzymowska;

Specjalnie dla Was i w Waszych intencjach będzie sprawowana Msza Święta.

W ten sposób będziemy mogli się  wspólnie pomodlić i udzielić błogosławieństwa u progu nowego roku.

Po powrocie do domu sami  poświęcicie  Wasze mieszkania korzystając z przygotowanych tekstów.

W poniedziałek, środę i czwartek  Mszę odprawią księża z drewnianego kościoła, którzy również posługują w naszej parafii.

1. Dzieci klas III, które przygotowują się do I Komunii Świętej, zapraszamy wraz z rodzicami, na spotkanie formacyjne w sobotę – 15 stycznia. Dla SP 28 spotkanie rozpocznie się o godz. 14:30, pozostałe szkoły o godz. 16:00.

1. W przyszłą niedzielę – 16 stycznia – będziemy gościć Ks. Romana Kota z parafii Matki Bożej Pompejańskiej na Warszawskim Żeraniu. Ofiary, które złożymy tego dnia na tacę zostaną przeznaczone na budowę tamtejszej  świątynii.

1. Zachęcamy do wypełniania i przynoszenia do kancelarii lub zakrystii ankiet synodalnych. Możemy je pobrać ze stron internetowych : naszej parafii lub diecezji warszawsko-praskiej.