1. W tym tygodniu, już ostatnim , na „MSZE KOLĘDOWE”, do naszej świątyni na godz.19.00 zapraszamy  mieszkańców  ulic:

– w poniedziałek 17.01 – Korzona 101, 111, 113;

– we wtorek 18.01 –         Korzona 115, 117;

– w środę 19.01 –              Samarytanka, Płosa, Miedza;

– w czwartek 20.01 –        Rembrandta, Vermeera, Kolonijna;

Specjalnie dla Was i w Waszych intencjach będzie sprawowana Msza Święta.

W ten sposób będziemy mogli się  wspólnie pomodlić i udzielić błogosławieństwa u progu nowego roku.

Po powrocie do domu sami  poświęcicie  Wasze mieszkania korzystając z przygotowanych tekstów.

2.W dniach 18-25 stycznia odbędzie się kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku pod hasłem- :”Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon”(Mt 2,2).

3.W najbliższy czwartek – 20 stycznia – przypada 4 rocznica ingresu do Diecezji Warszawsko-Praskiej Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego.W modlitwach pamiętajmy o naszym Pasterzu.

4.Zachęcamy do wypełniania i przynoszenia do kancelarii lub zakrystii ankiet synodalnych. Możemy je pobrać ze stron internetowych : naszej parafii lub diecezji warszawsko-praskiej.

5.W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać;

– w poniedziałek – Św. Antoniego – Opata