1. Dzisiaj przed kościołem jest prowadzona zbiórka do puszek dla chorych objętych opieką CARITAS naszej diecezji.

1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców odbędzie się online – w  najbliższą sobotę  19 lutego.Ks. Kamil roześle wcześniej link do platformy, na której zostanie poprowadzona konferencja.

1. Ponawiamy zachętę do wypełniania i przynoszenia do kancelarii lub zakrystii Ankiet Synodalnych. Możemy je pobrać ze stron internetowych : naszej parafii lub diecezji warszawsko-praskiej.

4. Prosimy o przynoszenie do kościoła palemek z Niedzieli Palmowej. Zostaną spalone i popiołem z nich będziemy posypani na rozpoczęcie Wielkiego Postu w Środę Popielcową.

5.W tym tygodniu w liturgii  wspominamy :- w poniedziałek – Św. Cyryla, Mnicha i Metodego, Biskupa – Patronów Europy