1. Jutro swoje imieniny obchodzi Pasterz naszej diecezji – Ks. Bp Romuald Kamiński. Otoczmy naszą modlitwą dostojnego solenizanta.

  1. Także jutro przypada pierwszy poniedziałek lutego. Mszę Św. o godz. 18.00 odprawimy jako zbiorową za zmarłych.

  1. W piątek obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Do tej pory – tego dnia, w kościołach, potrzebującym  był udzielany  Sakrament Chorych.W tym roku, ze względu na trwający jeszcze stan Pandemii, chorych prosimy , aby duchowo łączyli się z nami podczas modlitwy w swoich domach.

  1. W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać do puszek ofiary na chorych objętych opieką „CARITAS” naszej diecezji.

  1. Ponawiamy zachętę do wypełniania i przynoszenia do kancelarii lub zakrystii Ankiet Synodalnych. Możemy je pobrać ze stron internetowych : naszej parafii lub diecezji warszawsko-praskiej.

6. Osoby rezerwujące Msze Święte w naszym kościele, proszone są o  podawanie intencji z przynajmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.


      7.Prosimy o przynoszenie do kościoła  palemek z Niedzieli Palmowej. Zostaną spalone i popiołem z  nich będziemy posypani  na rozpoczęcie Wielkiego Postu – w Środę Popielcową. 


  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy :– w czwartek – Św. Scholastykę, Dziewicę