1. Nabożeństwa wielkopostneDrogę Krzyżową – odprawiamy w piątki o godzinie 17.15, a Gorzkie Żale – w niedziele , także o godzinie 17.15.

  1. Dzieci z klas 3a i 3c ze SP 28 , które się przygotowują do I Komunii Świętej, są zaproszone na obowiązkowe spotkanie , które odbędzie się dzisiaj po Mszy świętej o godz. 10.00.

Natomiast dzieci z klas: 3b i 3d ze SP 28 będą miały spotkanie w przyszłą niedzielę – 13 marca – po Mszy o godz.11.30, a dzieci ze SP 398, również w przyszłą niedzielę, tyle, że po Mszy o godz. 10.00.


3.Jutro przypada pierwszy poniedziałek marca. Msza Św. o godz. 18.00 będzie odprawiona jako zbiorowa za zmarłych.


  1. Pragniemy stworzyć Grupę Oazową dla dzieci i młodzieży. Uczniów od kl. 6 szkoły podstawowej do kl. 1 szkoły ponadpodstawowej zapraszamy w piątek – 11 marca – na godz. 19.00 do salki teatralnej.  Rodziców prosimy o wsparcie tej inicjatywy.
  1. Studentów i młodzież zapraszamy na spotkania. Odbywają się one w każdy wtorek o godz. 19.30 w salce na plebanii.
  2. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy dziś po Mszy Św. wieczornej do salki teatralnej.
  3. Jeżeli ktoś przyjął pod swój dach uciekinierów wojennych z Ukrainy, to proszony jest o poinformowanie o tym w zakrystii po Mszy Św. lub w kancelarii parafialnej. Można także to uczynić telefonicznie.