1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej ze SP 398 będą miały spotkanie dzisiaj po Mszy o godz. 10.00 , a dzieci ze SP 28 z klas 3b i 3d spotkają się również dzisiaj , tyle , że po Mszy o godz. 11.30.

2.Nabożeństwa wielkopostne – Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godzinie 17.15, a Gorzkie Żale w niedziele , także o godzinie 17.15.

1. Przez ostanie miesiące na terenie naszej diecezji trwał diecezjalny etap ogłoszonego przez papieża Franciszka Synodu o synodalności. Przypominamy, że ostateczny termin składania ankiet mija 15 marca 2022 r. Ankiety można dostarczyć do zakrystii lub kancelarii, bądź wysłać pocztą elektroniczną: synod@diecezja.waw.pl

4.W sobotę będziemy przeżywać Uroczystość Św. Józefa – Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.