1.  W sklepiku parafialnym są do nabycia świece „CARITAS” na stół wielkanocny oraz karty świąteczne.

1. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy na próbę śpiewu dzisiaj po Mszy o godz. 10:00.    Po niej dla dzieci ze SP nr 52 spotkanie z P. Katechetką.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota kwietnia.

– w piątek – będzie możliwość spowiedzi od godz. 17.30

– w sobotę – dla Kółek Różańcowych odprawimy Mszę Św. o godz. 8.00, a po niej do godz. 10.00 potrwa Adoracja Przenajświętszego Sakramentu.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczną się tegoroczne „Rekolekcje Wielkopostne”. W tym roku poprowadzi je Ks. Piotr Pierzchała – dyrektor wydziału katechetycznego naszej kurii.

Nauki będą głoszone na wszystkich Mszach w niedzielę oraz w poniedziałek , wtorek i środę na Mszach o godz. 7, 18 i 19.30.

Zapowiedzi przedślubne :

– Daniel Filip Żuk – kawaler z par. tut.

– Paulina Natalia Karolik – panna z par. tut.

Zapowiedż pierwsza

– Maciej Bombola – kawaler z par. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku