1. Jutro, z racji pierwszego poniedziałku miesiąca Msza Św. o godz. 18.00 będzie odprawiona jako zbiorowa za zmarłych.

1. Zbliżają się wielkimi krokami uroczystości I Komunii Św !

Dzieci ze SP nr 28  zapraszamy na spowiedź w najbliższy piątek.

Klasy 3A i 3C na godz. 16:50,

Klasy 3B i 3D na godz. 17:20.

Naszych parafian uprzejmie prosimy, aby 8.05 i 15.05

Msze Św. o godz. 10:00 i 13:00,  pozostawić dzieciom komunijnym oraz ich gościom,

i wyjątkowo w te dni przyjść do kościoła na inne godziny.

1. Dla grup parafialnych dziecięco – młodzieżowych –(ministranci, scholka, bielanki) będzie zorganizowany 21.05.2022 jednodniowy wyjazd. Chętnych prosimy o zapisywanie się u Ks. Dariusza .

1. Taca z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji.

5. Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Majowych, które będziemy odprawiać w naszym kościele w niedziele, święta  i  dni powszednie po Mszy Św. wieczornej

6. W tym tygodniu będziemy obchodzić następujące wspomnienia:

– w poniedziałek – Św. Atanazego – Biskupa i Doktora Kościoła

– we wtorek ( 03.05 ) –  NMP Królowej Polski , Msze Św. tego dnia będą odprawione w porządku niedzielnym.

– w środę – Św. Floriana – Męczennika , Patrona Diecezji Warszawsko – Praskiej

– w piątek – Św. Apostołów – Filipa i Jakuba

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

– Michał   Godlewski – Kawaler z par. tut.

– Wioleta Mitręga – panna z par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowej Suchej

Zapowiedż druga

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić tutejszym duszpasterzom.