1. Dzisiaj zgodnie z tradycją w naszej parafii zaczynają się doroczne Rekolekcje Wielkopostne.  Poprowadzi je Ks. Piotr Pierzchała – dyrektor wydziału katechetycznego naszej kurii. 

Nauki będą głoszone na wszystkich Mszach w niedzielę oraz w poniedziałek , wtorek  i  środę na Mszach o godz. 7, 18 i 19.30.

Podczas wszystkich Mszy Świętych Rekolekcyjnych będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi. Zachęcamy , by nie odkładać sakramentu pokuty na ostatnią chwilę przed świętami.  

Dla SP 28 spotkania rekolekcyjne odbędą się od poniedziałku do środy według ustalonego i podanego zainteresowanym  porządku.  .


  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo „Godzina Święta”.

    3. Następna niedziela, to już Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień . Palemki będzie można nabyć tego dnia przed kościołem . Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. 


      4. W sklepiku parafialnym są dostępne świece „CARITAS” na stół wielkanocny oraz karty świąteczne.


     5. Bielanki zapraszamy na spotkanie do Sali Teatralnej w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00.

 


Zapowiedzi przedślubne :

 – Daniel Filip Żuk – kawaler z par. tut.

– Paulina Natalia Karolik – panna z par. tut.

Zapowiedż druga

 

– Maciej Bombola – kawaler z par. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku

– Paulina Urynowicz – panna z par. tut

Zapowiedż druga

Jeżeli komuś byłyby znane przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi osobami, jest zobowiązany do powiadomienia o tym miejscowych duszpasterzy.