1.Dzisiaj dzieci z naszej parafii ze SP nr 28 przystąpią do I Komunii Świętej na  Mszy o godz. 10.00 i o 13.00

Natomiast Dzieci ze SP nr 398 i 52  będą tę uroczystość przeżywać za tydzień.

Dzieci zapraszamy na spowiedź w najbliższy piątek.

SP 398  na godz. 16:50

SP  52   na godz. 17:20

Naszych parafian uprzejmie prosimy, aby  również 15.05  Msze Św. o godz. 10:00 i 13:00,  pozostawić dzieciom komunijnym oraz ich gościom,

i wyjątkowo w ten dzień przyjść do kościoła na inne godziny!!!

Także dzisiaj rozpoczynają  się dni modlitw o ” Powołania   Do Służby  w Kościele” .

1.  Dla grup parafialnych dziecięco- młodzieżowych – (ministranci, scholka, bielanki) jest organizowany 21.05.2022 jednodniowy wyjazd. Chętnych prosimy o zapisywanie się u Ks. Dariusza, lub w zakrystii.

3.Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy dziś po Mszy Św. wieczornej do salki teatralnej.

1. W tym tygodniu będziemy wspominać następujących Świętych :

– w poniedziałek – Św. Stanisława – Biskupa i Męczennika. Głównego Patrona Polski

–  w sobotę  – Św. Macieja – Apostoła

Zapowiedzi Przedślubne

Do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się :

– Adrian Andrzej Olczak – kawaler z par. Św. Michała Arch. w Warszawie-Grodzisku

– Katarzyna Zaprzaluk – panna z par. tutejszej

zapowiedż pierwsza

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić tutejszym duszpasterzom.