1. Dzisiaj dzieci z naszej parafii ze SP nr 398 i 52  przystąpią do I Komunii     Świętej na  Mszy o godz. 10.00 i o 13.00

1. Natomiast za dwa tygodnie – 29 maja , dzieci z klas 4 , będą obchodziły Rocznicę I Komunii Świętej.

O godz. 10.00 – dzieci ze SP nr 28  i  o godz. 13.00- dzieci ze SP nr 398 i 52

Terminy spotkań i prób: SP 28 – 19 maja o godz. 19.00. SP 398 i 52 – 20 maja o godz. 19.00.

3.Przygotowujemy się do Wizytacji naszej parafii, która nastąpi 5 czerwca. Odbywa się ona raz na 5 lat. Wtedy odwiedzi nas Ks. Bp Jacek Grzybowski.

Na wszystkich Mszach Św. będzie słuchał sprawozdań grup funkcjonujących w parafii, wygłosi homilie i na Mszy Św. o godz. 13.00  udzieli sakramentu Bierzmowania.

4.Jutro ,w poniedziałek- 16 maja, przypada Uroczystość Św. Andrzeja Boboli – Prezbitera i Męczennika, Patrona Polski i Metropolii Warszawskiej.

1. Informujemy , że 12 czerwca organizujemy III Piknik Rodzinny.Już teraz zapraszamy naszych parafian z rodzinami na wspólne przeżywanie tego wydarzenia. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.

Jeżeli ktoś chciałby przygotować ciasto lub miałby jakieś propozycje, które można by było wykorzystać podczas pikniku to prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. .

Do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się:

– Adrian Andrzej Olczak – kawaler z par. Św. Michała Arch. w Warszawie-Grodzisku

– Katarzyna Zaprzaluk – panna z par. tutejszej

zapowiedż druga

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je prze