1. W Przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.00 powitamy w naszej parafii ks. Jacka Kołbuka, który przychodzi z par. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie. Obejmie stanowisko wikariusza po ks. Wojciechu Olędzkim.

  2. Bp. Romuald Kamiński zaprasza na doroczne dziękczynienie Bożej Opatrzności za owocne żniwa i błogosławieństwo towarzyszące pracy rolników. Okazją do tego dziękczynienia będą nasze Diecezjalne Dożynki, które będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę, 28 sierpnia w par. Świętej Trójcy w Latowiczu. Centralną częścią uroczystości będzie msza święta dziękczynna, celebrowana o godzinie 12.00.

  3. Niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny. Dzieci i młodzież zachęcamy, aby przystępowały do sakramentu pokuty przed rozpoczęciem roku nauki. Księża spowiadają podczas każdej mszy św. w dni powszednie i niedziele.

  4. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy wspomnienia:

w poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny, Królowej

w środę – Święto Św. Bartłomieja, Apostoła

w piątek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – z tej racji można spożywać pokarmy mięsne

w sobotę – Św. Moniki


ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Norbert Głowacki – kawaler z par. Św. Jana Pawła II w Pułtusku

Katarzyna Małgorzata Selwesiuk – panna z par. tut.

Zapowiedź druga

Konrad Piotr Strzelec – kawaler z par. tut.

Weronika Monserrat-Rogalska – panna z par. Św. Rafała Kalinowskiego w Warszawie

Zapowiedź pierwsza

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.