1. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w obchody 70. rocznicy erygowania naszej parafii, zwłaszcza ministrantom, bielankom, kołom różańcowym za uświetnienie uroczystości.

  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie dla bielanek oraz dziewczynek, które chciałyby nimi zostać. Natomiast o godz. 15:00 będzie zorganizowany Grill dla wspólnot parafialnych – scholki dziecięcej, bielanek, ministrantów oraz uczestników kolonii letnich. Zapraszamy na niego dzieci i młodzież wraz z rodzinami.

  3. Młodzież z naszej parafii z klas 8. szkół podstawowych oraz klas 1. szkół średnich zapraszamy do rozpoczęcia przygotowania do sakramentu bierzmowania. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii.

  4. W naszej parafii ruszamy z katechezami przed chrztem. Rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej o godz. 18:40 do salki teatralnej.

  5. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową z naszej parafii w dn. 15.10 do Kodnia, Kostomłot. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii.

  6. Zapraszamy na dzień skupienia dla narzeczonych10. w godz. 10-16 do Ostrówka. Zapisy u ks. Roberta Wielądka rwil8@wp.pl.

  7. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy wspomnienia:

w poniedziałek – Najświętszego Imienia Maryi

we wtorek – Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

w środę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

w czwartek – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

w piątek – Świętych męczenników Korneliusza papieża i Cypriana, biskupa

w sobotę – Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa


 ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Marcin Kotowski – kawaler z par. tut.

Marta Maciuk – panna z par. tut.

Zapowiedź pierwsza

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.