1. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w obchody odpustu parafialnego, zwłaszcza ministrantom, bielankom, kołom różańcowym za uświetnienie uroczystości.

2. Jeśli ktoś posiada zdjęcia z pikniku parafialnego, który odbył się w czerwcu tego roku, to prosimy o kontakt z duszpasterzami.

3. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy przez cały październik o godz. 17:15. We wtorki i czwartki szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi.

4. Wczoraj rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji na rok 2023. Można je podawać w kancelarii lub w zakrystii.

5. Od października kancelaria parafialna przestaje być otwarta w soboty w godz. 09:00-10:00, natomiast otwarta będzie w piątki w godz. 18:40-20:00 oraz jak do tej pory w poniedziałki i środy w godz. 16:30-18:00.

6. Zapraszamy studentów i młodzież na spotkanie w środę na godz. 19.30 do salki parafialnej

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który wspiera zdolną młodzież z biedniejszych rodzin.

8. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze dni października:
    – w
    poniedziałek  – Mszę Świętą zbiorową za naszych zmarłych odprawimy o godzinie 18:00. Intencje możemy podać w zakrystii.
    – w piątek – będziemy spowiadać od godz.17:15.

9. W piątek Mszą św. o godz. 18:00 rozpocznie się drugie spotkanie nowej Rady Parafialnej.

10. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy wspomnienia:
    w poniedziałek – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
    we wtorek – Św. Franciszka z Asyżu