1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który wspiera zdolną młodzież z biedniejszych rodzin.

  2. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy przez cały październik o godz. 17:15. We wtorki i czwartki szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi.

  3. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na modlitwę wypominkową za naszych zmarłych. Kartki na wypominki jednorazowe leżą przy wejściu do kościoła. Wypełnione przynosimy do jednego z księży. Będą one czytane w czasie nabożeństw w listopadzie o godz. 17:30. Jak w latach ubiegłych w dniach 30.10 oraz 1.11 na cmentarzu będą klerycy, do którym będzie można podawać wypominki jednorazowe. Wypominki roczne natomiast, przez cały rok po Mszach Świętych niedzielnych, naprzemiennie co drugą niedzielę.

  4. Jeśli ktoś chciałby poświęcić pomnik na cmentarzu, prosimy o podejście do któregoś z kapłanów i umówienie się indywidualnie.

  5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym.

  6. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na misje.

  7. W najbliższym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne:

w poniedziałek – Św. Ignacego Antiocheńskiego – biskupa i męczennika

we wtorek – Święto Św. Łukasza – Ewangelisty

W czwartek – Św. Jana Kantego – prezbitera

w  sobotę – Św. Jana Pawła II – papieża