1. W przyszły poniedziałek ostatnie nabożeństwo różańcowe.

  2. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na modlitwę wypominkową za naszych zmarłych
    • wypominki jednorazowe (listopadowe) będziemy czytali w dni powszednie w czasie nabożeństw w   listopadzie o godz. 17.30.
    • wypominki roczne natomiast, przez cały rok po Mszach Świętych niedzielnych, co drugą niedzielę, poczynając od pierwszej niedzieli listopada.W niedzielę – 30 października oraz we wtorek – 1 listopada będziemy mogli zgłaszać zmarłych do wypominek listopadowych także klerykom z seminarium duchownego, którzy będą rozlokowani na terenie cmentarza.

  3. Od najbliższej środy (26.10) do następnej środy (2.11), obowiązuje całkowity, dotyczący także osób niepełnosprawnych, zakaz wjazdu samochodów na teren cmentarza, ze względu na ogromną liczbę ludzi odwiedzających groby.

  1. Jeśli ktoś chciałby poświęcić pomnik na cmentarzu, prosimy o podejście do któregoś z kapłanów i umówienie się indywidualnie.

  2. W przyszłą niedzielę będziemy gościli ks. Romana Kota, który będzie głosił Słowo Boże. Taca będzie przeznaczona na budowę kościoła w parafii MB Pompejańskiej.

  3. W najbliższym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne:

         w piątek – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza