1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 zostanie odprawione krótkie Nabożeństwo Eucharystyczne.

  2. Studentów zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19:30, natomiast Służbę Liturgiczną Ołtarza Panów w czwartek po Mszy św. wieczornej.

  3. W piątek – 11 listopada – przeżywać będziemy 104 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msze Św. w naszym kościele będą odprawione o godz. 7.00 i 18.00. Ze względu na święto narodowe Biskup Diecezji udziela dyspensy od postu. Osoby, które dobrowolnie pragną skorzystać z dyspensy, powinny odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji dusz w czyśćcu cierpiących.

  4. W przyszłą niedzielę przed kościołem będą zbierane do puszek ofiary z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.

  5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w kościele.

  6. W najbliższym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:

– w środę – Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

(Tego dnia udziela się odpustu zupełnego tym, którzy nawiedzą katedrę lub konkatedrę i odmówią tam Ojcze Nasz i Wierzę w Boga)

– w czwartek – Św. Leona Wielkiego, papieża  i  doktora Kościoła

– w piątek – Św. Marcina z Tours, Biskupa

– w sobotę – Św. Jozafata, biskupa