1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte zostaną odprawione jak w każdą niedzielę.

2. Jutro, drugiego dnia Świąt obchodzimy Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Taca przeznaczona na budowę nowych świątyń w naszej diecezji.

3. Dzieci i młodzież z grup parafialnych zapraszamy na wyjazd wakacyjny w dniach 15 – 23 lipca 2023 na Mazury. Zapisy do końca grudnia.

4. W sobotę przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. O godz. 18:00 będzie odprawiona Msza Św. Dziękczynna za przeżyty rok. Można będzie uzyskać odpust zupełny za odśpiewanie hymnu „Ciebie Boga Wysławiamy”.

5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

6. W najbliższym tygodniu obchodzimy następujące święta:

– we wtorek – św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

– w środę – Świętych Młodzianków, męczenników

– w piątek – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – świąteczny charakter tego dnia nie znosi piątkowego postu

1. Po Świętach chcemy rozpocząć wizytę duszpasterską w naszej parafii.  Od poniedziałku do piątku od godz. 17.00, w soboty od godz. 10.00.  Szczegółowy program zamieszczony będzie na stronie internetowej parafii. Porządek wizyty duszpasterskiej:

Wtorek 27.12 – ul. Św. Wincentego 38

Środa 28.12 – ul. Św. Wincentego 40-52, 64 oraz numery nieparzyste, Bieruty 18, Podobna

Czwartek 29.12 – ul. Św. Wincentego 54 i 66, Kołowa 34-54, Gościeradowska 13, 15, 18

Piątek 30.12 – ul. Olgierda 44, Gościeradowska 3a, 9

Poniedziałek 2.01 – ul. Gościeradowska 19, 21

Wtorek 3.01 – ul. Horodelska, Rogowska, Pińska, Rzeszowska, Lidzka, Św. Cecylii, Obwodowa 16

Życzenia

„O, Nocy Święta, tak oczekiwana, która na zawsze zjednoczyłaś Boga i człowieka! Na nowo zapalasz w nas nadzieję. Wzbudzasz w nas pełen zachwytu podziw. Zapewniasz nam triumf miłości nad nienawiścią, życia nad śmiercią”.

Drodzy Parafianie i Goście, składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego pokoju, którego świat dać nie może. Niech radość Narodzenia Pańskiego przenika nasze życie i daje pewność naszym krokom, gdy szukają dróg, na które nas zaprasza Nowonarodzony Zbawiciel.