1. W czwartek – 2 lutego będziemy przeżywać Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. W naszym kościele Msze będą odprawione o godz. 7:00 i 18:00. Pamiętajmy w modlitwie o osobach życia konsekrowanego, zwłaszcza o s. Dorocie, która posługuje w naszej parafii. Taca zostanie przeznaczona na zakony klauzurowe.

  2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie w sobotę. SP 398 o godz. 14:00, SP 28 o godz. 14:30.

  3. Młodzież przygotowującą do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w niedzielę o godz. 15:00 do kościoła.

  4. Rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie parafialne zapraszamy na spotkanie w niedzielę o godz. 19:00 do salki teatralnej.

  5. Wszystkim naszym parafianom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, rozmowy i ofiary w czasie wizyty duszpasterskiej. Był to dla nas czas wyjątkowy i cieszymy się, że po pandemii mogliśmy się ponownie z Wami spotkać w Waszych domach. Jutro od godz. 17:00 odwiedzimy mieszkańców ul. Płosa 6 i Płosa 6B.

  6. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze dni miesiąca:

– w czwartek – o godz. 17:30 Godzina święta, a następnie o godz. 18:00 Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych

– w piątek od godz.17:15 możliwość spowiedzi

– w sobotę o godz. 8:00 – dodatkowa Msza Św. i adoracja do godz.10:00. Katecheza przed chrztem o godz. 18:30 w salce teatralnej.


  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać:

– we wtorek – Św. Jana Bosko, prezbitera

– w czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego