1. Młodzież przygotowującą do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 15:00 do kościoła.

2. Rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie parafialne zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 19:00 do salki teatralnej.

3. Jutro przypada pierwszy poniedziałek lutego. Mszę św. o godz. 18:00 odprawimy jako zbiorową za zmarłych.

4. We wtorek swoje imieniny obchodzi Pasterz naszej diecezji – Ks. Bp Romuald Kamiński. Otoczmy naszą modlitwą dostojnego solenizanta.

5. W sobotę obchodzimy Światowy Dzień Chorego. O godz. 10:00 odprawimy Mszę św., w czasie której osobom chorym i starszym będzie udzielany sakrament chorych.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10:00 będziemy modlić się w intencji ks. Jacka z racji jego imienin.

7. W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać do puszek ofiary na chorych objętych opieką „CARITAS” naszej diecezji.

8. Prosimy o przynoszenie do kościoła palemek z Niedzieli Palmowej. Zostaną spalone i popiołem z nich będziemy posypani na rozpoczęcie Wielkiego Postu w Środę Popielcową.

9. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu mamy następujące wspomnienia:

– w poniedziałek – Św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

– w piątek – Św. Scholastyki, dziewicy