1. Dzisiaj gościmy ks. Romana Kota, który głosi Słowo Boże. Taca jest przeznaczona na budowę kościoła w parafii MB Pompejańskiej.

 2. W związku z 1. rocznicą ataku Rosji na Ukrainę przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na wsparcie ofiar wojny.

 3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych, które są odprawiane w naszej parafii:
 • Droga Krzyżowa – w piątki o godzinie 17:15,
 • Gorzkie Żale z nauką pasyjną – w niedziele o godzinie 17:15.

 1. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze dni miesiąca:
 • w czwartek – o godz. 17:30 Godzina święta, a następnie o godz. 18:00 Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych
 • w piątek od godz.17:15 możliwość spowiedzi
 • w sobotę o godz. 8:00 – dodatkowa Msza Św. i adoracja do godz.10:00. Katecheza przed chrztem po Mszy św. o godz. 18:00 w salce teatralnej.

 1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18:00 w kościele. Uczniów III klas ze Szkoły Podstawowej nr 28 pani katechetka zaprasza na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00.

 2. W sobotę obchodzimy święto św. Kazimierza Królewicza. Jest to dzień imienin Biskupa seniora Kazimierza Romaniuka oraz 41. rocznica święceń biskupich. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

 3. Młodzież przygotowującą do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 do kościoła.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Adrian Warsiński – kawaler z par. tut.

Agata Maria Dąbrowska – panna z par. MB. Loretańskiej w Warszawie

Zapowiedź pierwsza

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.