1. Dzieci ze SP 398 w poniedziałek i w środę mają organizowane Rekolekcje Wielkopostne.

Klasy 6- 8 zapraszamy do kościoła na godz. 8.15

Klasy 3 – 5 przychodzą na godz. 9.30.

Klasy 1 – 2 przychodzą na godz. 10.30.

SP nr 28 odbędzie rekolekcje od 5 Niedzieli Wielkiego Postu.

Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy rekolekcje parafialne, poprowadzi ks. Roman Tupaj z parafii św. Michała Archanioła w Młochowie. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę w int. rekolekcji

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej – ze SP 398 zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się dziś. Klasy 3a i 3c o godz. 9:20 w kościele, a klasy 3b i 3d po Mszy św. o godz. 10:00 w salce teatralnej.

2. Studentów i młodzież zapraszamy na spotkania. Odbywają się one w każdą środę o godz. 19.30 w salce na plebanii.

3. Małżeństwa, które chciałyby podjąć się formacji w Domowym Kościele, zapraszamy na spotkanie organizacyjne dziś na godz. 15:00 do salki na plebanii.

4. Przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia ustawiony jest kosz na produkty, przeznaczone na paczki świąteczne dla osób ubogich z naszej parafii. Prosimy o przynoszenie artykułów żywnościowych o długim terminie ważności takich jak mąka, cukier, herbata, ryż. Może być też chemia, środki piorące, mydło, szampony. Produkty zbieramy do Niedzieli Palmowej

5. Ruch Światło-Życie naszej diecezji organizuje rekolekcje dla dzieci i młodzieży w III turnusach. Turnus pierwszy 27.06-13.07, turnus drugi 14-30.07, turnus trzeci 4-20.08. Wyjazdy odbywają się w okolicach Limanowej. Więcej informacji u ks. Kamila.

6. Jutro obchodzimy uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najśw. Maryi Panny, jest przeniesiona z dnia dzisiejszego.

7. W sobotę obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego

9. Zachęcamy do zapoznania się z oświadczeniem KEP na temat św. Jana Pawła II – Oświadczenie Przewodniczącego KEP w związku z publikacjami dotyczącymi kard. Karola Wojtyły