1. Dzisiaj zgodnie z tradycją w naszej parafii  zaczynają się doroczne rekolekcje wielkopostne. Nauki głosi o. Roman Tupajmichalita, proboszcz par. Św. Michała Archanioła w Młochowie na wszystkich Mszach w niedzielę oraz w poniedziałek, wtorek  i  środę na Mszach o godz. 7, 18 i 19:30. Podczas wszystkich Mszy rekolekcyjnych będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi. Zachęcamy, by nie odkładać sakramentu pokuty na ostatnią chwilę przed świętami. Ze względu na rekolekcje kancelaria w poniedziałek i środę będzie nieczynna.

2. Dla SP nr 28 spotkania rekolekcyjne odbędą się od poniedziałku do środy według ustalonego i podanego zainteresowanym  porządku.

3. Następna niedziela, to już Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień. Na Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30 Mękę Pańską zaśpiewa nasz chór parafialny. Palemki będzie można nabyć tego dnia przed kościołem. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

4. W przyszłą niedzielę na godz.19:00 do salki teatralnejks. Kamil zaprasza dorosłych i młodzież na katechezęwyjaśniającą treści i znaki poszczególnych dni Triduum Paschalnego – największego święta chrześcijańskiego.

5. Ks. Artur Szajko, proboszcz par. Św. Michała Archanioła w Warszawie zaprasza na Ekstremalną Drogę Krzyżową 31 marca o godz. 20:00. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz stronie www.edk.org.pl.

6. W sklepiku parafialnym są dostępne świece „CARITAS”na stół wielkanocny oraz karty świąteczne.

7. Przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia jest kosz na produkty, przeznaczone na paczki świąteczne dla osób ubogich z naszej parafii. Prosimy o przynoszenie artykułów żywnościowych o długim terminie ważności takich jak mąka, cukier, herbata, ryż. Może być też chemia, środki piorące, mydło, szampony. Produkty zbieramy do Niedzieli Palmowej.

8. Siostry Felicjanki przygotowują się do otwarcia stacjonarnego hospicjum w Warszawie, w którym opieka będzie bezpłatna. Jeśli ktoś chciałby wspomóc tę inicjatywę w remoncie, zakupie sprzętu, to wszelkie informacje znajdzie na stronie www.hospicjumfelicjanek.pl.