1. Dzisiaj obchodzimy największą uroczystość chrześcijaństwa – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.

Tradycyjna Msza święta – REZUREKCJA – będzie odprawiona o godz. 6.00. Pozostałe Msze św. od godz. 8:30 jak w każdą niedzielę.

1. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte odprawimy w porządku niedzielnym od godziny 7.00. Taca z jutrzejszego dnia zostanie przeznaczona na KUL.

2. W najbliższy piątek, który przypada w oktawie Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.

3. Następna niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego, uroczystość, która powstała na prośbę Pana Jezusa. Przygotowujemy się do niej poprzez Nowennę do Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj i jutro odprawimy ją po Mszy świętej o godzinie 13.00, a w następne dni po Mszy Świętej wieczornej. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na dzieła charytatywne „CARITAS” naszej diecezji.

4. Dzieci komunijne oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę 15 kwietnia. SP 28 zapraszamy na godz. 12:30, a SP 398 na godz. 13:00.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Jakub Korycki – kawaler z par. tut.

Marta Paterska – panna z par. tut.

Zapowiedź druga

Sebastian Borowski – kawaler z par. tut.

Monika Jakubczyk – panna z par. tut.

Zapowiedź pierwsza

Roman Zagórowski – kawaler z par. tut.

Zuzanna Olszewska – panna z par. MB Częstochowskiej w Warszawie

Zapowiedź pierwsza