1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Uroczystość ta powstała na prośbę Pana Jezusa, który objawił się św. Faustynie. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na dzieła charytatywne „Caritas” naszej diecezji. O godz. 15:00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Za odmówienie tej modlitwy w kościele można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.


2. Małżeństwa nowopowstającego kręgu Domowego Kościoła zapraszamy dziś na godz. 15:00 na Koronkę do kościoła, a następnie na spotkanie formacyjne do salki na plebanii.


3. Jutro jako parafia pragniemy włączyć się w modlitwę społeczności szkolnej w wyjątkowej sytuacji i odprawimy Eucharystię o godz. 12:30 z prośbą o łaskę uzdrowienia dla Jakuba Gajewskiego, ucznia klasy 2B Szkoły Podstawowej nr 398.


4. Ks. Proboszcz zaprasza serdecznie na spotkanie RadęParafialną. Rozpocznie się ono 21 kwietnia w piątek Mszą św. o godz. 18.00. Następnie ok. godz. 18.45 na plebanii odbędą się obrady. Tego dnia kancelaria nie będzie czynna.


5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz.10:00, podczas której będziemy się modlić w intencji Ks. Proboszcza z racji imienin.


6. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę na godz. 15:00 do kościoła.


ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Sebastian Borowski – kawaler z par. tut.

Monika Jakubczyk – panna z par. tut.

Zapowiedź druga

Roman Zagórowski – kawaler z par. tut.

Zuzanna Olszewska – panna z par. MB Częstochowskiej w Warszawie

Zapowiedź druga

Jarosław Stanisław Truszkiewicz – kawaler z par. tut.

Marta Piekarska – panna z par. tut.

Zapowiedź pierwsza

Jeżeli komuś byłyby znane przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi osobami, jest zobowiązany do powiadomienia o tym miejscowych duszpasterzy.