1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10:00 modlimy się w intencji Ks. Proboszcza z racji imienin.

2. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy dzisiaj na godz. 15:00 do kościoła na spotkanie formacyjne.

3. W przyszłą niedzielę 29.04 organizowany jest Zlot Kół Różańcowych. Wyjazd o godz. 9:40. Zapisy zakrystii lub u p. Barbary Majcherek.

4. W sobotę 27.05 organizowany jest 1-dniowy spływ kajakowy rzeką Liw. Zapraszamy rodziny do zapisów w zakrystii lub kancelarii.

5. W dniach 29.07.–1.08. organizowany jest parafialny spływ kajakowy rzeką Brdą. Zapisy u ks. Darka.

6. W najbliższym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • w poniedziałek – Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  • we wtorek – święto Św. Marka, ewangelisty
  • w sobotę – święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Jarosław Stanisław Truszkiewicz – kawaler z par. tut.

Marta Piekarska – panna z par. tut.

Zapowiedź druga

Robert Piotr Panasiuk – kawaler z par. tut.

Marta Wójcik – panna z par. tut.

Zapowiedź pierwsza

Michał Przytuła – kawaler z par. tut.

Magdalena Stańczak – panna z par. tut.

Zapowiedź pierwsza

Jeżeli komuś byłyby znane przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi osobami, jest zobowiązany do powiadomienia o tym mi