1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które będziemy odprawiać w naszym kościele po Mszy św. wieczornej.

2. W sobotę 27.05 organizowany jest 1-dniowy spływ kajakowy rzeką Liw. Zapraszamy rodziny do zapisów w zakrystii lub kancelarii.

3. W dniach 29.07.–1.08. organizowany jest parafialny spływ kajakowy rzeką Brdą. Zapisy u ks. Darka.

4. W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca.

• W poniedziałek o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. zbiorową za zmarłych
  • w czwartek o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. w intencji Powołań Kapłańskich i Zakonnych.
  • w piątek od godz.17:15 – możliwość spowiedzi
  • w sobotę o godz. 8.00 – Msza św. i adoracja do godz.10:00, a po wieczornej Mszy św. katecheza chrzcielna

1. W poniedziałek 8.05 na godz. 19:00 ks. Kamil zaprasza rodziców na katechezę dotyczącą spowiedzi dzieci i małżeństw.

2. W najbliższym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • we wtorek – wspomnienie Św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
  • w środę – Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski – tego dnia Msze św. będą odprawione w porządku niedzielnym, a kancelaria będzie nieczynna
  • czwartek – wspomnienie Św. Floriana, patrona naszej diecezji
  • w sobotę – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Robert Piotr Panasiuk – kawaler z par. tut.

Marta Wójcik – panna z par. tut.

Zapowiedź druga

Michał Przytuła – kawaler z par. tut.

Magdalena Stańczak – panna z par. tut.

Zapowiedź druga

Jeżeli komuś byłyby znane przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi osobami, jest zobowiązany do powiadomienia o tym miejscowych duszpasterzy.