1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiamy w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej.

2. Jutro na godz. 19:00 ks. Kamil zaprasza rodziców na katechezę dotyczącą spowiedzi dzieci i małżeństw.

3. W sobotę 27.05 organizowany jest 1-dniowy spływ kajakowy rzeką Liw. A w dniach 29.07–1.08 parafialny spływ kajakowy rzeką Brdą. Zapisy u ks. Darka do 15.05.

4. W najbliższym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • poniedziałek – uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  • w sobotę – uroczystość NMP Łaskawej, głównej patronki stolicy

1. Wielkimi krokami zbliżają się uroczystości I Komunii Św! Dzieci ze SP nr 28zapraszamy na liturgię sakramentu pokuty i pojednania w najbliższy piątek o godz. 17:00. Naszych parafian uprzejmie prosimy, aby w najbliższą niedzielę Mszę Św. o godz. 10:00 pozostawić dzieciom komunijnym oraz ich gościom, i wyjątkowo tego dnia przyjść do kościoła na inną godzinę.

2. W przyszłą niedzielę taca zbierana będzie na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji.