1. Dzieci wyjeżdżające na kolonie letnie z naszej parafii oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie z wychowawcami w środę 14 czerwca po wieczornej Mszy Św.

  2. Na stronie internetowej naszej parafii w zakładce Eucharystia jest zamieszczona deklaracja zgłoszeniowa do I Komunii Św., która będzie miała miejsce w 2024 r. Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci klas II odbędzie się w ten czwartek 15 czerwca o godz. 19:00 w kościele.

  3. W przyszłą niedzielę 18 czerwca Mszę Św. o godz. 10:00 odprawimy jako dziękczynną za cały rok szkolny i katechetyczny. Po niej w naszej parafii będzie miał miejsce piknik rodzinny. Zapraszamy na to spotkanie pełne radości i dobrej zabawy. Niech przybędą całe rodziny z dziećmi. Jest to okazja do odnalezienia się w parafii jako wspólnocie rodzinnej, gdzie można pobyć razem i w duchu świętowania przeżyć czas na zabawie, rozmowie i wymianie doświadczeń. Jest to również okazja do lepszego poznania się. Przewidziano wiele atrakcji. Szczególnie pomyślano o dzieciach, dla których zorganizowane jest wiele zabaw. Osoby, które chciałyby pomóc przy poszczególnych stoiskach z atrakcjami dla dzieci, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Romana Kotaproboszcza par. MB Pompejańskiej w Warszawie, który wygłosi do nas Słowo Boże. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone budowę świątyni w tej parafii.

  5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • We wtorek – Św. Antoniego, prezbitera i doktora Kościoła
  • W środę – Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – dzień modlitw o świętość kapłanów. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne
  • W sobotę – Niepokalanego Serca NMP

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Łukasz Piotr Szymański – kawaler z par. tut.

Aleksandra Goll – panna z par. tut

Zapowiedź druga

Jeżeli komuś byłyby znane przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi osobami, jest zobowiązany do powiadomienia o tym miejscowych duszpasterzy.