1. Dzisiaj, po wieczornej Mszy św. w salce teatralnej naszej parafii zostaną zorganizowane konsultacje dla maturzystów dotyczące wyboru kierunków studiów. Konsultacji będą udzielać studenci oraz nauczyciele akademiccy warszawskich szkół wyższych.

2. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze dni miesiąca:
  • dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo eucharystyczne.
  • w poniedziałek – Msza św. o godz. 18:00 będzie odprawiona jako zbiorowa za zmarłych. Intencje możemy podawać w zakrystii.
  • w czwartek – o godz. 17:30 Godzina święta, a następnie o godz. 18:00 Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • w piątek od godz. 17:30 możliwość spowiedzi, a od godz. 13:00 odwiedziny u osób chorych.

1. Zapraszamy do wakacyjnego pielgrzymowania.
  • 5 sierpnia wyruszy po raz 40. Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Zapisy w parafii Matki Bożej Ostrobramskiej w Warszawie-Witolinie.
  • 16 sierpnia wyruszy po raz 40. Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Maryi Matki Kościoła na Jasną Górę i dotrze 26 sierpnia. Zapisy będą się odbywać przy kościele Matki Boskiej Zwycięskiej na Kamionku przy ul. Grochowskiej 365 w Warszawie 7, 14 i 15 sierpnia w godzinach 17:00-19:00.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek – Święto Św. Tomasza, apostoła
  • W czwartek – Bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę