1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10:00 będziemy modlić się w intencji ks. Kamila z racji jego piątkowych imienin.

2. Zapraszamy do wakacyjnego pielgrzymowania.
  • 5 sierpnia wyruszy po raz 40. Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Zapisy w parafii Matki Bożej Ostrobramskiej w Warszawie.
  • 16 sierpnia wyruszy po raz 40. Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Maryi Matki Kościoła na Jasną Górę i dotrze 26 sierpnia. Zapisy będą się odbywać przy kościele Matki Boskiej Zwycięskiej na Kamionku przy ul. Grochowskiej 365 w Warszawie 7, 14 i 15 sierpnia w godz. 17:00 – 19:00.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • We wtorek – Święto Św. Benedykta, opata – patrona Europy
  • W środę – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
  • W czwartek – Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  • W sobotę – Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Piotr Arendzikowski – kawaler z par. tut.

Małgorzata Marta Miazga – panna z par. tut

Zapowiedź pierwsza

Jeżeli komuś byłyby znane przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi osobami, jest zobowiązany do powiadomienia o tym miejscowych duszpasterzy.