1. Bp. Romuald Kamiński zaprasza na doroczne dziękczynienie Bożej Opatrzności za owocne żniwa, za błogosławieństwo towarzyszące pracy rolników. Okazją do tego dziękczynienia będą nasze Diecezjalne Dożynki, które będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę, 27 sierpnia w par. Św. Stanisława BM w Postoliskach. Centralną częścią uroczystości będzie msza święta dziękczynna, celebrowana o godzinie 12.00.

  2. Niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny. Dzieci i młodzież zachęcamy, aby przystępowały do sakramentu pokuty przed rozpoczęciem nowego roku nauki. Księża spowiadają podczas każdej mszy św. w dni powszednie i niedziele.

  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek – Św. Piusa X, papieża
  • We wtorek – NMP Królowej
  • W czwartek – Święto Św. Bartłomieja, apostoła
  • W sobotę – Uroczystość NMP Częstochowskiej