1. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy piątek i sobotę września. W piątek będzie możliwość spowiedzi od godz. 17:15. Po Mszy wieczornej katecheza dla rodziców i chrzestnych w salce teatralnej. W sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 8:00 i po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 10:00.

2. Niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny. Dzieci i młodzież zachęcamy, aby przystępowały do sakramentu pokuty przed rozpoczęciem nowego roku nauki. Księża spowiadają podczas każdej mszy św. w dni powszednie i niedziele.

3. Od poniedziałku 4 września w naszej parafii rozpoczniemy adorację Najświętszego Sakramentu, która będzie miała miejsce od poniedziałku do piątku w godz. 17:00-18:00 w kaplicy Matki Bożej. Osoby, które już wyraziły chęć bycia na adoracji w poszczególne dni tygodnia oraz innych chętnych, zapraszamy dziś do zakrystii w celu potwierdzenia.

4. Za tydzień przed kościołem będziemy zbierać do puszek ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek – Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  • We wtorek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Kamil Szpalerski – kawaler z par. Św. Floriana w Radzanowie

Marta Wyrwał – panna z par. tut

Zapowiedź pierwsza

Jeżeli komuś byłyby znane przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi osobami, jest zobowiązany do powiadomienia o tym miejscowych duszpasterzy.