1. Dzisiaj obchodzimy w naszej parafii odpust ku czci Św. Wincentego. Zapraszamy na sumę odpustową o godz. 11:30, połączoną z procesją. Słowo Boże wygłosi ks. Tomasz Kalinowski, proboszcz katedry Warszawsko-Praskiej i dyrektor wydziału duszpasterstwa ogólnego.

 2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Dom Św. Siostry Faustyny, w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 3. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy przez cały październik o godz. 17:30. We wtorki i czwartki szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi.

 4. Jutro, 2 października otwieramy nową książkę intencji na rok 2024. Intencje zaczniemy przyjmować od. 15:00 w kancelarii na plebanii. Prosimy o nieprzychodzenie wcześniej.

 5. Młodzież i studentów zapraszamy na wspólnego grilla przy plebanii w środę, 4 października na godz. 19:00.
 6. W najbliższy czwartek po Mszy Św. wieczornej odbędzie się katecheza dla dorosłych pod tytułem „Małżeńskie i rodzinne uczestnictwo we wspólnocie Kościoła”.

 7. Rodziny Szensztackie zapraszamy na spotkanie w pierwszy piątek października po Mszy Św. wieczornej do salki teatralnej.

 8. Rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci i chrzestnych zapraszamy w pierwszą piątek miesiąca po Mszy św. wieczornej na godz. 18:40.

 9. Rodziny pragnące pogłębić formację duchową w duchu Domowego Kościoła, zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę na godz. 14:30 do salki teatralnej.

 10. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze dni października:

           – w poniedziałek – Mszę Świętą zbiorową za naszych zmarłych
odprawimy o godzinie 18:00. Intencje możemy podać w zakrystii.

           – w pierwszy piątek – będziemy spowiadać od godz.17:15.

         – w pierwszą sobotę – Msza św. o godz. 8:00, po niej adoracja
Najświętszego Sakramentu do godz. 10:00.


 1. Zachęcamy do uczestniczenia w obchodach 50 rocznicy Koronacji Obrazu Matki Bożej Łaskawej i w kursie Alpha. Więcej informacji znajdziemy na plakatach w gablocie i ulotkach, będących przy wejściu do kościoła.

 2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienia:
 • w poniedziałek – Świętych Aniołów Stróżów
 • we wtorek – Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
 • w środę – Św. Franciszka z Asyżu
 • w czwartek – Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
 • W sobotę – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej