1. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania ze szkół średnich odbędzie się dziś o godz. 15:00 w kościele.

2. Grupy parafialne: ministrantów, scholę, bielanki wraz z rodzinami zapraszamy na grilla w środę 20 września po Mszy Św. wieczornej. Zachęcamy dorosłych do zaangażowania się w przygotowania.

3. W piątek, 22 września będziemy przeżywać 39. rocznicę konsekracji naszej świątyni.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10:00 w salce teatralnej odbędzie się spotkanie dla bielanek oraz dziewczynek, które chciałyby do nich dołączyć w związku z odpustem parafialnym.

5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienia:
  • W poniedziałek – Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
  • W środę – Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  • W czwartek – Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  • W sobotę – Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Adam Złotowski – kawaler z par. Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Warszawie

Karolina Elżbieta Sadowska – panna z par. Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Warszawie

Zapowiedź pierwsza

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.