1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 10:00 w salce teatralnej odbędzie się spotkanie dla bielanek oraz dziewczynek, które chciałyby do nich dołączyć w związku z odpustem parafialnym.

  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić w naszej parafii odpust ku czci Świętego Wincentego a Paulo. Zapraszamy na sumę odpustową o godz. 11.30, połączoną z procesją w czasie której Słowo Boże wygłosi ks. Tomasz Kalinowski, proboszcz katedry i dyrektor wydziału duszpasterstwa ogólnego. Zapraszamy grupy parafialne do czynnego uczestnictwa. W związku z przygotowaniami do odpustu zapraszamy na tak zwane nabożeństwo 40-godzinne – czwartek, piątek i sobotę. Modlitwy rozpoczniemy o godzinie 15:00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Miłosierdzia Bożego. O godzinie 17:30 odmówimy część Różańca Świętego i zakończymy adorację Mszą świętą.

  3. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy przez cały październik o godz. 17.30. We wtorki i czwartki szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi.

  4. W poniedziałek 2 października otwieramy nową książkę intencji na rok 2024. Intencje zaczniemy przyjmować od. 15:00 w kancelarii na plebanii. Prosimy o nieprzychodzenie wcześniej.

  5. Zapraszamy młodzież i studentów na wspólnego grilla przy plebanii w przyszła środę, 4.10 na godz. 19.00

  6. Zapraszamy Rodziny Szensztackie na spotkanie w pierwszy piątek października, 6.10 – po Mszy św. wieczornej.

  7. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienia:
  • W środę – Św. Wincentego a Paulo, prezbitera – patrona naszej parafii
  • W czwartek – Św. Wacława, męczennika
  • W piątek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie- Pradze
  • W sobotę – Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła