1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który wspiera zdolną młodzież z uboższych rodzin.

2. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy przez cały październik o godz. 17:30. We wtorki i czwartki szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi.

3. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na modlitwę wypominkową za naszych zmarłych. Kartki na wypominki jednorazowe leżą przy wejściu do kościoła. Wypełnione przynosimy do jednego z księży.
  • wypominki jednorazowe (listopadowe) będziemy czytali w dni powszednie w czasie nabożeństw w   listopadzie o godz. 17.30.
  • wypominki roczne natomiast, przez cały rok po Mszach Świętych niedzielnych, co drugą niedzielę, poczynając od pierwszej niedzieli listopada.

W niedzielę – 29 października oraz w środę – 1 listopada będziemy mogli zgłaszać zmarłych do wypominek listopadowych także klerykom z seminarium duchownego, którzy będą rozlokowani na terenie cmentarza.

1. W najbliższy czwartek po Mszy Św. wieczornej odbędzie się katecheza dla dorosłych pod tytułem „Parafia a przygotowanie do sakramentów w rodzinie”.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienia:
  • w poniedziałek – Św. Jadwigi Śląskiej
  • we wtorek – Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika