1. Studentów i starszą młodzież zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19:15 do salki na plebanii.

2. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19:00 do kościoła.

3. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na modlitwę wypominkową za naszych zmarłych. Kartki na wypominki leżą przy wejściu do kościoła. Wypełnione przynosimy do jednego z księży.
  • wypominki jednorazowe (listopadowe) będziemy czytali w dni powszednie w czasie nabożeństw w   listopadzie o godz. 17:30.
  • wypominki roczne natomiast, przez cały rok po Mszach Świętych niedzielnych, co drugą niedzielę, poczynając od pierwszej niedzieli listopada.

W niedzielę – 29 października oraz w środę – 1 listopada będziemy mogli zgłaszać zmarłych do wypominek listopadowych także klerykom z seminarium duchownego, którzy będą rozlokowani na terenie cmentarza. W dniach 28 października – 2 listopada wjazd na teren cmentarza będzie niemożliwy. Dotyczy to również osób niepełnosprawnych i inwalidów.

1. Jeśli ktoś chciałby poświęcić pomnik na cmentarzu, prosimy o podejście do któregoś z kapłanów i umówienie się indywidualnie.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • w sobotę – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza