1. W związku z uroczystością bierzmowania, którego udzieli Bp Romuald Kamiński naszej młodzieży w najbliższą środę o godz. 18:00, kandydatów zapraszamy na spotkanie dziś o godz. 19:00 do kościoła. Młodzież i rodziców do spowiedzi zapraszamy dziś podczas Mszy Św. i w poniedziałek od godz. 17:00.

2. Dzisiaj przed kościołem są zbierane do puszek ofiary z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.

3. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji.

4. Panów służących przy ołtarzu, jak i pragnących służyć podczas Mszy św., zapraszamy na spotkanie we wtorek na godz. 18:40.

5. W czwartek zapraszamy na katechezę pt. Tożsamość chrześcijanina.

6. Parafia organizuje wyjazd dla rodzin w ferie zimowe w dn. 20-26 stycznia oraz kolonie dla dzieci i młodzieży w wakacje do Krasnobrodu w dn. 10-21 lipca. Więcej informacji u ks. Dariusza.

7. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienia:
  • W poniedziałek – Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  • w czwartek – NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia
  • w piątek – Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy