1. Przyszła niedziela to ostania niedziela roku liturgicznego, czyli tzw. uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W naszej parafii podczas Mszy Św. o godz. 10:00 będzie miała promocja ministrancka kandydatów. A na zakończenie Mszy Św. o godz. 13:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia „O, Jezu najsłodszy, Odkupicielu”, za którego odmówienie będzie można otrzymać odpust zupełny.

  2. Parafia organizuje wyjazd kolonijny dla dzieci i młodzieży w wakacje do Krasnobrodu w dn. 10-21 lipca 2024 r. Zapisy u ks. Dariusza.

  3. Ruch Światło-Życie organizuje 5-dniowe rekolekcje dla młodzieży licealnej podczas ferii zimowych w Sandomierzu. Więcej informacji wyjazdem na Oazę Ewangelizacji u ks. Kamila.

  4. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienia:
  • W poniedziałek – Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  • We wtorek – Ofiarowanie NMP
  • w środę – Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
  • w piątek – Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy