Dzisiaj rozpoczynamy ostatni tydzień tego roku liturgicznego i duszpasterskiego. W naszej parafii podczas Mszy Św. o godz. 10:00 będzie miała promocja ministranckakandydatów. A na zakończenie Mszy Św. o godz. 13:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia „O, Jezu najsłodszy, Odkupicielu”, za którego odmówienie będzie można otrzymać dziś odpust zupełny.


  1. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź podczas rano podczas Mszy Św. oraz od godz. 17:15. O godz. 18:00 Ks. Proboszcz odprawi intencję Rodzin Szensztackich za zmarłą Danutę Powała, po niej odbędzie się spotkanie wspólnoty. Spotkanie dla rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci również odbędzie się po Mszy Św. wieczornej. W pierwszą sobotę dodatkowa Msza Św. o godz. 8:00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 10:00.

  2. Za tydzień I Niedziela Adwentu, która rozpocznie nowy rok duszpasterski z hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.

  3. Ruch Światło-Życie organizuje 5-dniowe rekolekcje dla młodzieży licealnej podczas ferii zimowych w Sandomierzu. Więcej informacji wyjazdem na Oazę Ewangelizacji u ks. Kamila.

  4. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • W czwartek – święto Św. Andrzeja, Apostoła