1. Jutro, 25 grudnia będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Pasterkęodprawimy o godz. 0:00 (o północy). Na zakończenie chcielibyśmy podzielić się opłatkiem i złożyć sobie wspólnie życzenia. Taca z Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. Msze Święte zostaną odprawione jak w każdą niedzielę, ale od godziny 8:30. Nie będzie Mszy św. o godzinie 7:00.

2. W naszym sklepiku parafialnym są dostępne poświęcone opłatki na stół wigilijny.

3. Wszystkie małżeństwa, które chciałyby odnowić przyrzeczenia małżeńskie w Niedzielę Świętej Rodziny na Mszy Św. o godz. 11:30, zapraszamy wcześniej do zakrystii w celu podania swoich danych.

4. Opłatek dla wszystkich grup i wspólnot z naszej parafii odbędzie się w piątek – 5 stycznia po Mszy św. wieczornej w salce teatralnej. Zapraszamy służbę liturgiczną, bielanki, scholkę, grupę studencką, chór, Żywy Różaniec, Rodziny Szensztackie, Domowy Kościół, Radę Parafialną.

5. W przyszłą niedzielę przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. O godz. 18:00 będzie odprawiona Msza Św. Dziękczynna za przeżyty rok. Można będzie uzyskać odpust zupełny za odśpiewanie hymnu „Ciebie Boga Wysławiamy”.

6. W najbliższym tygodniu obchodzimy następujące święta:
  • we wtorek – Św. Szczepana, pierwszego męczennika – taca na budowę nowych świątyń w Diecezji
  • w środę – Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
  • w czwartek – Świętych Młodzianków, męczenników

1. Po Świętach chcemy rozpocząć wizytę duszpasterską w naszej parafii. Szczegółowy program zamieszczony jest na naszej stronie internetowej. W tym roku idziemy z wizytą duszpasterską tylko do rodzin, które przyjęły kapłana ostatnim razem. Rodziny, które z różnych powodów nie uczyniły tego, a chciałyby w tym roku r., prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii. Porządek wizyty duszpasterskiej w pierwszych dniach:
  • Czwartek 28 grudnia – od godz. 17:00 Św. Wincentego nr. nieparzyste, Bieruty 18 oraz Podobna, po godz. 18:00 Św. Wincentego nr parzyste 44-66
  • Piątek 29 grudnia – od godz. 17:00 Rogowska, Cmentarna, Obwodowa 6-18, godz. 17:30 Horodelska, Rzeszowska, Lidzka, 18:40 Rzeszowska, Lidzka, 20:00 Św. Cecylii
  • Wtorek 2 stycznia – godz. 17:00 Dalanowska 23-34, Złotopolska 7, Pińska, 17:40 Złotopolska 5, Kołowa 34-54, 18:00 Chyrowska, 18:30 Obwodowa 4, 19:00 Obwodowa 5, Lusińska