1. W piątek – 2 lutego będziemy przeżywać Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. W naszym kościele Msze będą odprawione o godz. 7:00 i 18:00. Pamiętajmy w modlitwie o osobach życia konsekrowanego, zwłaszcza o s. Bronisławie, która posługuje w naszej parafii. Taca zostanie przeznaczona na zakony klauzurowe.

  2. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze dni miesiąca:
  • w czwartek – o godz. 17:30 Godzina święta, a następnie o godz. 18:00 Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych
  • w piątek – od godz.17:15 możliwość spowiedzi. Katecheza przed chrztem o godz. 18:30 w salce teatralnej.
  • w sobotę – Maryja obiecała tym, którzy odprawią nabożeństwo pięciu pierwszych sobót, że będzie towarzyszyć w godzinie ich śmierci ze wszystkimi łaskami potrzebnymi do zbawienia. Zechciejmy skorzystać z tego daru, jaki daje nam Niebo – łaski potrzebne do zbawienia naszej duszy. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie pierwszych sobót miesiąca. Msza Św. o godzinie 8:00, po niej różaniec i piętnastominutowe rozważanie.
  • w niedzielę – po Mszy Św. o godz. 13:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.

  1. W przyszłą niedzielę będziemy gościli ks. Romana Kota – proboszcza par. MB Pompejańskiej w Warszawie, który wygłosi do nas Słowo Boże oraz będzie zbierał ofiary na budowę świątyni.

  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać:
  • w środę – Św. Jana Bosko, prezbitera
  • W piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego