1. Jutro przypada pierwszy poniedziałek lutego. Mszę św. o godz. 18:00 odprawimy jako zbiorową za zmarłych. Intencje możemy podać w zakrystii.

  2. W środę swoje imieniny obchodzi Pasterz naszej diecezji – Bp Romuald Kamiński. Otoczmy naszą modlitwą dostojnego solenizanta.

  3. W najbliższy czwartek – 8 lutego po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na katechezę pt. Spowiedź osób dorosłych.

  4. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w piątek – 9 lutego po Mszy Św. wieczornej w salce teatralnej. Ksiądz proboszcz serdecznie zaprasza na nie członków, a materiały prześle mailem.

  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 11:30, w czasie której osobom chorym i w podeszłym wieku będzie udzielany sakrament Namaszczenia Chorych. Tego dnia przed kościołem będziemy zbierać do puszek ofiary na chorych objętych opieką „CARITAS” naszej diecezji.

  6. Parafia organizuje wyjazd kolonijny dla dzieci i młodzieży w wakacje do Krasnobrodu w dn. 9 – 20 lipca. Są jeszcze wolne miejsca. Osoby zapisujące się do 20 lutego mają możliwość dofinansowania. Zapisy u ks. Dariusza.

  7. Prosimy o przynoszenie do kościoła palemek z Niedzieli Palmowej. Zostaną spalone i popiołem z nich będziemy posypani na rozpoczęcie Wielkiego Postu w Środę Popielcową.

  8. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać:
  • W poniedziałek – Św. Agatę, dziewicę i męczennicę
  • We wtorek – Św. męczenników Pawła Mikę i Towarzyszy
  • W sobotę – Św. Scholastykę, dziewicę